18. august

22:00 CITY MIRAGE

Grand Hotel Viljandi tagahoov // Lossi 29


City Mirage püüab leida vastust küsimusele, kuidas paremini mõista oma keskkonda – jälgides linnaelanike liikumist ning uurides linnaruumi ajaloolisi kihte. Helid kujundavad meie arusaama kohtadest ning avavad meile aja ja ruumi erinevaid dimensioone – helid juhivad ja vormivad meie tõlgendusi. Video on muusikalise improvisatsiooni nähtav väljendus. Videopilt annab esinejatele impulsse ning vormib nende loomingut. Videopiltide hulk ja järjestus on igal etendusel uus. Seega on iga City Mirage’i ülesastumine ainulaadne.19. august
17:00 CITY MIRAGE
Kondase Keskus //  Pikk 8


City Mirage püüab leida vastust küsimusele, kuidas paremini mõista oma keskkonda – jälgides linnaelanike liikumist ning uurides linnaruumi ajaloolisi kihte. Helid kujundavad meie arusaama kohtadest ning avavad meile aja ja ruumi erinevaid dimensioone – helid juhivad ja vormivad meie tõlgendusi. Video on muusikalise improvisatsiooni nähtav väljendus. Videopilt annab esinejatele impulsse ning vormib nende loomingut. Videopiltide hulk ja järjestus on igal etendusel uus. Seega on iga City Mirage’i ülesastumine ainulaadne.
16. september

22:00 VALGUSE- JA HELIINSTALLATSIOON: "Viljandi klassikalises kunstis"
Kristjan Suits, Mari Vallikivi

Jaani kiriku müürid 

Viljandlaste hulgas Pika tänava tamme ja Kassisaba valgus- ja heliinstallatsioonidega tuntuks saanud kunstnik Kristjan Suits võtab seekord ette maalid ja kunstiteosed, kus on kujutatud Viljandit ning Viljandiga seonduvat, lõuendiks Jaani kiriku valged müürid ja loob 16- septembri hilisõhtul taaskord midagi millest ükski kohalik ega külaline ilma ei raatsi jääda.