24. august

15:00-16:30 KESKKONNAKUNSTI TAIESTE LOOMINE JA AVAMINE
Andris Marackovskis
Linnu 4 ees

Andrise keskkonnakunsti teose nimi on "Juice" ning see tegeleb nähtamatute asjadega, mis saavad ühel hetkel nähtavaks.
15:00 -16:30  Agita Šteinberga

Kaevumäe ja Kirsimäe vaheline vallikraav

Agita tuleb QQ-le keskkonnakunsti teosega “Splash”, mis tegeleb looduse nägemisega ning looduse olemusega. Suur hele teos, mis asetatakse loodusesse ja tundub olevat asjasse puutumatu, ei sobitu kohta, kindlasti ei tundu looduses loomulik ja looduslik. Teos tõukab inimesi oma ümbrust tähelepanelikumalt jälgima, tegema imelisi tähelepanekuid puude, taimede, vee, kivide ja loodusvärvide kohta.26. august


13:00 KESKKONNAKUNSTI TAIESTE LOOMINE JA AVAMINE // PIKNIK
Paala järve kallastel
Ritva Harle

Ritva Harle soovib QQ-ga koos tähistada tähistada Viljandi Paala järve 45. sünnipäeva. Selleks puhuks kutsume huvilisi 26. augustil järve randa ühisele piknikule. Sünnipäevakingitusteks ootame laule, sõnavõtte, mustkunstitrikke ja muid esinemisi. Ühise sünnipäevalaua katmiseks võib igaüks suupoolist kaasa võtta.

27. august

12:00 KESKKONNAKUNSTI TAIESTE LOOMINE JA AVAMINE

Mia Waire
Kondase keskus // Pikk 8

Kõik festivalil osalejad saavad nädala jooksul teha enda kujundusega telliskivi. Kujunduseks võib olla luuletus, aforism, mõni soov. Savi sisse lõigatud või muul moel tehtud kujundid saavad pärast põletust kasutatavateks telliskivideks.
Õpitoad algavad 19. augustil ning kestavad kuni 26. augustini. Teose "Blocks 17" avamine toimub 27. augustil.


ÕPITUBA:
19.-23. augustil 11.00-13.00
24.-26. augustil 10.00-12.00

Kondase keskus // Pikk 8

Marja Hakala
T
egelaste Toa kraav // Tasuja pst 

Marja Hakala kavandab QQ raames Viljandis keskkonnakunstiteost, milles kasutab Viljandist saadud looduslikke materjale, millele liidab kaasatoodud tehnilisi komponente. Teos on mänguline ja lubatud on, et see toob hämarduvatesse õhtutesse valgust ja rõõmu.